FIRMA
Firma Multimer powstała w 1996 roku jako dystrybutor tworzyw sztucznych. Szybko jednak oczekiwania rynku zaowocowały uruchomieniem pierwszej produkcji twardych folii PCW. Były to głównie folie przezroczyste i kryte w kilku podstawowych kolorach oraz moletowane folie choinkowe.
Z biegiem czasu, nabierający doświadczenia prężny zespół młodych ludzi zainspirował władze spółki do rozpoczęcia produkcji wytłaczanych twardych płyt PCW a w zasadzie folii arkuszowanych. Dziś jesteśmy firmą wyłącznie produkcyjną. Specjalizujemy się w wytwarzaniu twardych folii technicznych na bazie poli-(chlorku winylu) a nasze działania koncentrujemy na poprawianiu i doskonaleniu procesu produkcyjnego a więc ciągłemu poprawianiu jakości wyrobu.

Nasze kilkuletnie doświadczenie pozwala nam na podjęcie wielu wyzwań stawianych przez naszych klientów.

Współpracujemy z największymi hurtowniami tworzyw sztucznych w Polsce, producentami artykułów biurowych, drukarniami, producentami opakowań, agencjami reklamowymi, dystrybutorami artykułów budowlanych, producentami sztucznych choinek i artykułów dekoracyjnych. Działamy elastycznie, pragniemy dostosowywać się do oczekiwań naszych Klientów w zakresie serwisu i warunków dostaw. Jesteśmy otwarci na współpracę, wymianę doświadczeń i propozycje naszych klientów. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby realizacja każdego Państwa zamówienia była dla nas wizytówką i pozwoliła na kontynuację owocnej współpracy.Multimer Sp. z o.o., Frydrychowo 54a, 87-410 Kowalewo Pomorskie
tel. 56 684 41 88, fax 56 684 20 25, NIP 956-10-31-149, REGON 870360644
Spółka jest zarejestrowana przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy
Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000093593, kapitał zakładowy 300.000,00 zł